سفارش طراحی چهره

همه ما توی زندگیمون مناسبت‌های مختلفی داریم؛ تولد کسایی که عاشقانه دوستشون داریم، عقد، عروسی، سالگرد ازدواج، عزیزی که از دست دادیم و خیلی مناسبت‌های دیگه. توی خیلی از این مناسبت‌ها هزینه‌های سنگینی میکنیم که شاید چند ساعت بیشتر دووم نداشته باشن. شیرینی، دسته گل و خلاصه هزار و یک هزینه دیگه که چند ساعت بعد فراموش میشن. نمیگم این هزینه‌ها بد هستن ها! هر چیزی جای خودشو داره؛ ولی تا حالا فکر کردین یه سری هدیه‌ها هستن که در عین خاص بودن برای همیشه ما رو توی ذهن طرف مقابل حک می‌کنن؟ 

یکی از این هدیه‌ها چهره طرف مقابلمون هست. فکر نکنید چیز غریبی هست ها! همه ما توی بچگیهامون تصوری که از چهره پدر و مادر و کسایی که دوستشون داشتیم رو کشیدیم و بهشون هدیه دادیم؛ یادتونه دیگه؟ چقدر ذوق میکردن؟ الان هم همینه، هدیه دادن نقاشی چهره کسایی که دوستشون داریم یه احساس واقعی و موندگار رو به طرف مقابل انتقال میده.

طراحی چهره سیاه قلم - سری آموزشی اول
گچ پاستل

چه عکسی و رنگی یا سیاه و سفید؟

اگه دنبال هدیه دادن نقاشی کسایی هستین که دوستشون دارین، واقعا مهم نیست رنگی باشه یا سیاه و سفید! مهم اینه که این نقاشی عشق و محبت شما و ارزشی که برای طرف مقابل قائل شدین به بهترین شکل ممکن منتقل میکنه.

اما اگر از نظر فنی بخوایم به قضیه نگاه کنیم باید بگم که برای من به عنوان نقاش علاوه بر نظر شما از نظر رنگی یا سیاه و سفید بودن نقاشی، کیفیت عکسی که از عشقتون دارین مهمه! به عنوان پیشنهاد میگم اگر میخواین یه کار موندگار بهتون تحویل داده بشه که برای همیشه توی ذهن طرف مقابل حک بشه، نیازه که نقاشی رو بر اساس یه عکس واقعا با کیفیت سفارش بدین. هر چی رزولوشن، کیفیت و شفافیت عکس بالاتر باشه طبیعتا به خاطر دیده شدن هر چه بهتر جزئیات تصویر، کیفیت کار خروجی هم بهتر میشه؛ و این که ترجیحا بهتره عکس پرتره باشه که بیشترین احساس رو در قالب صورت به مخاطبتون منتقل کنه. 

نحوه سفارش طراحی چهره به چه شکلی هست؟

سفارش کار خاصی نداره. چند تا از عکس‌هایی که به نظرتون مناسب هست از طریق واتساپ یا کانال‌های ارتباطی دیگه برام ارسال میکنید. بین عکس‌هایی که فرستادین با هماهنگی خودتون یکی رو با هم انتخاب می‌کنیم که هم از نظر شما خوب باشه و هم از نظر فنی مطمئن باشم نتیجه خوبی رو خواهد داشت. شماره واتساپم هم اینه: 09176868160

روند ارسال کار نهایی

اگر شیراز هستین

اگه شیراز هستید کار نهایی رو یا خودم میارم براتون، یا خودتون حضوری میاین میگیرین یا با تاکسی به آدرستون ارسال می‌کنیم.

اگر سایر شهرهای ایران هستین

اگه توی یکی از شهرهای دیگه ایران ساکن هستید، کار نهایی رو بعد از بسته‌بندی دقیق از طریق پست یا باربری براتون ارسال می‌کنیم.

اگر خارج از ایران هستین

اگه خارج از ایران هستید، یه توی یه بسته‌بندی حرفه‌ای خیلی محکم کار رو یا از طریق پست براتون ارسال می‌کنیم یا اگه خواستین مسافری.

می‌خواین کسی رو سورپرایز کنید؟

من خودم عاشق سورپرایز کردنم، برای همین خیلی از سفارش‌هایی که فرستادم رو هم به همین سبک بودن. کار نهایی و خیلی شیک و پیک کادو میگیریم و میفرستیم آدرسی که با هم قرار کردیم. تا الان تجربه خودم ثابت کرده این مدل ارسال کار تاثیر چندین و چند برابر روی مخاطب شما داره. 

فکرشو بکنید یه اقایی میاد دم در میگه با فلانی کار دارم یه بسته دارم براش. کی؟ چی؟ کجا؟ مخاطبتون میاد دم در میبینه بلههه یه بسته خوشکل کادویی اومده! یعنی چیه؟ بازش میکنه میبینه خودشه! اوه! کی فرستاده اینو؟ و این داستان ادامه داره …

بهترین کادوی سورپرایزی

هزینه طراحی سیاه قلم به ازای هر چهره (تومان)

توضیحات: 

1- واریز نصف مبلغ به عنوان پیش پرداخت قبل از شروع کار به شماره کارت 5022291085390159 بانک پاسارگاد به نام نجمه دلارا 

2- در صورت درخواست قاب، پس از انتخاب مدل از طرف سفارش‌دهنده، هزینه به صورت جداگانه محاسبه می‌شه.

تخفیف خرید آنلاین

در صورت سفارش مستقیم از فروشگاه آنلاین و پرداخت از طریق درگاه بانکی، 10 درصد تخفیف در هزینه‌های طراحی به شما هدیه داده می‌شود. 

برای دریافت تخفیف خرید، کافی است در زمان خرید در مرحله پرداخت مقدار OnlineShopping را به عنوان کد تخفیف وارد کنید.

هزینه طراحی گچ پاستل و مداد رنگ

هزینه طراحی رنگی چهره با گچ پاستل و مداد رنگ در هر سایز 950,000 تومن بیشتر از قیمت‌های طراحی سیاه قلم می‌باشد.

هزینه رنگ روغن (تومان)

طراحی و نقاشی سایز دلخواه و طرح‌های خاص

در صورت تمایل به سفارش طرح‌های خاص و همچنین سفارش در سایر سایزها و یا بک متفاوت، از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

تخفیف خرید آنلاین

در صورت سفارش مستقیم از فروشگاه آنلاین و پرداخت از طریق درگاه بانکی، 10 درصد تخفیف در هزینه‌های طراحی به شما هدیه داده می‌شود. 

برای دریافت تخفیف خرید، کافی است در زمان خرید در مرحله پرداخت مقدار OnlineShopping را به عنوان کد تخفیف وارد کنید.

سبد خرید
پیمایش به بالا