سفارش طراحی آبرنگ و گواش

آبرنگ و گواش از تکنیک‌های مورد علاقه‌ی برخی افراد است؛ احساس نهفته در نقاشی‌های خلق شده از این تکنیک‌ها شاید متفاوت از سایر تکنیک‌ها باشد که جذابیت‌های خاص خود را دارا است.

سفارش طراحی نقاشی آبرنگ و گواش

از چه رنگ‌هایی استفاده میکنم؟

طبیعتا در نقاشی‌های آبرنگ و گواش هم مثل بقیه نقاشی‌ها با تکنیک‌های مختلف از متریال با کیفیت بسیار بالا استفاده میکنیم. این مدل رنگ‌ها دارای پیگمنت‌های رنگ با کیفیت بسیار بالا تشکیل می‌شوند که هم در کیفیت نقاشی و هم در بقای رنگ بسیار موثر هستند.

نحوه سفارش نقاشی آبرنگ و گواش به چه شکلی هست؟

سفارش کار خاصی نداره. ایده‌ یا تصویری که مدنظر دارید را از طریق واتساپ یا کانال‌های ارتباطی دیگه برام ارسال میکنید. در نهایت پس از نهایی شدن ایده یا تصویر کار رو شروع میکنم. فقط توجه داشته باشید برای نقاشی‌های آبرنگ و گواش صرفا تصاویر غیر از طراحی چهره قابل ارسال هستند. شماره واتساپم هم اینه: 09176868160

روند ارسال کار نهایی

اگر شیراز هستین

اگه شیراز هستید کار نهایی رو یا خودم میارم براتون، یا خودتون حضوری میاین میگیرین یا با تاکسی به آدرستون ارسال می‌کنیم.

اگر سایر شهرهای ایران هستین

اگه توی یکی از شهرهای دیگه ایران ساکن هستید، کار نهایی رو بعد از بسته‌بندی دقیق از طریق پست یا باربری براتون ارسال می‌کنیم.

اگر خارج از ایران هستین

اگه خارج از ایران هستید، یه توی یه بسته‌بندی حرفه‌ای خیلی محکم کار رو یا از طریق پست براتون ارسال می‌کنیم یا اگه خواستین مسافری.

هزینه آبرنگ و گواش (تومان)

توضیحات: 

1- واریز نصف مبلغ به عنوان پیش پرداخت قبل از شروع کار به شماره کارت 5022291085390159 بانک پاسارگاد به نام نجمه دلارا 

2- در صورت درخواست قاب، پس از انتخاب مدل از طرف سفارش‌دهنده، هزینه به صورت جداگانه محاسبه می‌شه.

طراحی و نقاشی سایز دلخواه و طرح‌های خاص

در صورت تمایل به سفارش طرح‌های خاص و همچنین سفارش در سایر سایزها و یا بک متفاوت، از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

سبد خرید
پیمایش به بالا