قوانین و مقررات

متن زیر شامل قوانین و مقررات خرید از وب سایت maraldelara.ir میباشد. لازم به ذکر است که امکان ایجاد تغییرات در این قوانین وجود دارد و لذا کاربران می‌بایستی قبل از هر خرید اقدام به مطالعه این قوانین نمایند.

  1. بسته‌های ارائه شده در این وب سایت شامل بسته‌های رایگان و غیر رایگان میباشد. بسته‌های رایگان به صورت مستقیم امکان مشاهده از داخل وب سایت و همچنین امکان دانلود برای عموم کاربران را دارد. اما بسته‌های غیر رایگان صرفا پس از خرید قابلیت دسترسی را داشته و کاربران بدین وسیله اعلام می‌دارند حق کپی رایت را محفوظ دانسته و محصولات غیر رایگان را بدون مجوز وب سایت maraldelara.ir به اشخاص ثالث ارائه نخواهند نمود.
  2. توضیحات روش دسترسی به محصولات خریداری شده در هر محصول به صورت جداگانه ارائه شده است که کاربر پس از مطالعه آن طبق توضیحات ارائه شده اقدام خواهد نمود.
  3. پرداخت محصولات غیر رایگان به دو صورت استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی و انتقال وجه به صورت کارت به کارت امکان پذیر می‌باشد. در صورت پرداخت کارت به کارت کاربر می‌بایستی اسکرین شات رسید پرداخت را به روش توضیح داده شده در صفحه پرداخت برای مدیر سایت ارسال نماید تا بررسی صحت تراکنش توسط کارشناسان ما انجام گیرد.
  4. در خصوص محصولات مجازی نظیر بسته‌های آموزشی و … پس از خرید، امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت. اما در خصوص محصولات فیزیکی نظیر تابلوها، در صورت وجود مشکلات محصول بجز مشکلات ناشی از حمل پستی و … امکان عودت وجود دارد.
  5. وب سایت maraldelara.ir هیچگاه به هیچ صورتی اطلاعات حساس شما نظیر رمز بانکی، CVV2، تاریخ انقضای کارت بانکی، نام کاربری و رمز عبور را به هیچ صورتی اعم از طریق تیکت، تماس تلفنی یا از طریق نرم افزارهای پیام رسان از شما درخواست نمی‌نماید؛ لذا در صورت مشاهده چنین مواردی حتما از طریق روش‌های تماس آن را به ما اطلاع دهید.
سبد خرید
پیمایش به بالا